RX 9 Advanced

16,097.85 
1,199.00 $


RX, sayısız film ve TV şovunda en iyi post prodüksiyon mühendisleri tarafından; hasarlı, gürültülü sesi bozulmamış duruma hızlı ve güvenilir bir şekilde geri döndürmek için kullanılan ödüllü ses onarım paketidir.

Sesiniz üzerinde tam kontrol sahibi olun. Dialogue Isolate’ın makine öğrenimi ile gürültülü arka planlardan diyalog çıkarmak, dinamik De-hum ile uğultu ve parazitleri anında ortadan kaldırmak veya Ambience Match’deki yeni karmaşık modu kullanarak daha önce eşleştirmesi imkansız olan ortamları hareket ve doku ile eşleştirmek, artık hepsi çok kolay. (Dolby Atmos 7.1.2’ye kadar destek sağlar.)


Paylaş:

Sesiniz Üzerinde Tam Kontrol Sahibi Olun!

Ses Onarımı için Endüstri Standardı

RX, mükemmel sesi hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmak için en iyi post prodüksiyon mühendisleri tarafından güvenilen ödüllü ses onarım paketidir.

Onlarca yıllık iZotope araştırmasına dayanan RX 9, net ve etkili hikayeler anlatmanıza yardımcı olmak için ortaya çıkan ses yakalama ve prodüksiyon sorunlarını ele alıyor.


RX 9’daki Yenilikler Nelerdir?

Dialogue Isolate ile gelişmiş ayırma [Advanced Sürüm]

Diyaloğunuzun parlamasına izin verin

iZotope makine öğrenimini kullanan Dialogue Isolate’in bu yeni sürümü, yapaylıktan uzak temiz diyaloglar çıkarmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Konuşmayı kalabalıktan, trafikten, ayak seslerinden, hava koşullarından ve daha fazlasından anında ayırın.


Dinamik De-Hum [Standard ve Advanced Sürüm]

Tüm Uğultuları Anında Ortadan Kaldırın

Herhangi bir miktarda uğultu, kablosuz cihaz sesi veya paraziti ses kalitesini etkilemeden anında ortadan kaldırmak için RX 9’un De-Hum özelliğindeki yeni Dinamik modu kullanın. Tek geçişte radyo ve verici parazitini, kamera ve jeneratör gürültüsünü ve daha fazlasını ortadan kaldırın.


Complex Ambience Match [Advanced]

Hareket, Sahnelere Hayat Verir

Artık, Ambience Match’deki yeni Complex mod ile gerçek arka plan hareketi ve dokularla diyalog ve ADR kesimlerini sorunsuz bir şekilde bağlayabilirsiniz. Daha önce mümkün olmayan ortamları hızla eşleştirin: okyanus, rüzgar, trafik, kalabalık ve daha fazlası!


RX 9’daki Ek Geliştirmeler

  1. 1. Restore Selection özelliği ile herhangi bir zamanda en iyi ses işleme kombinasyonunu elde etmek için bir ses seçimini Geçmiş (History) listenizdeki herhangi bir önceki adıma geri alın. [Standard ve Advanced]
  2. Geri alma geçmişinin beş adımından fazlasını mı görüntülemeniz gerekiyor? Sorun değil. Genişletilebilir Geçmiş (History) listesi artık hızlı olmanız için 30 geri alma adımı gösteriyor. [Standard ve Advanced]
  3. ARA plug-in uzantısı üzerine kurulu yeni Spectral Editor’ı kullanarak istenmeyen sesleri doğrudan Logic®’te temizleyin. Logic ve RX arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan gürültüyü seçin ve kaldırın. [Standard ve Advanced]

İşletim sistemleri

Mac: macOS Mojave (10.14.6) – macOS Big Sur (11.6)*

Windows: Windows 10

* Intel Mac’ler veya Apple Silicon Mac’ler için yalnızca Rosetta modunda.

Plug-in Biçimleri

AU, AAX, VST2, VST3. Tüm plug-in biçimleri yalnızca 64 bit’tir.

Desteklenen DAW’lar

Logic Pro, Pro Tools 2021, Live 11, Cubase 10.5-11, Nuendo 11, Studio One 5, Reaper 6, FL Studio 20, Audition CC, Premiere Pro CC

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“RX 9 Advanced” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir