SIKÇA SORULAN SORULAR

29.05.2020 Tarihinde Güncellendi

Sitemizden tüm kredi kartları ile 12 taksite kadar alış-veriş yapmanız mümkündür.

Garanti Bankası Cemil Topuzlu Şubesi
Şube Kodu: 1029
Hesap Numarası: 6298784
IBAN: TR78 0006 2001 0290 0006 2987 84

Ürünlerin teslimatı seri numara ile yapılmaktadır. Satın aldığınız ürünlerin seri numaraları e-mail adresinize gönderilecektir. Kayıt olduğunuz e-mail adresinizin başkası tarafından kullanılması/ele geçirilmesi sebebi ile tek kullanımlık ürün seri numarasının başka bir kişi tarafından kullanılması (bir anlamda çalınması) durumudan firmamız sorumlu değildir. Bilgisayar, tablet ve/veya cep telefonlarınız aracılığı ile kontrol ediyor olduğunuz maillerinizin gizliliği tamamen kullanıcıların sorumluluğundadır.

Satın alıyor olduğunuz ürünlerin seri numaralarının zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce mutlaka fatura için isim/soyisim (veya firma ünvanı), adres, TC kimlik (veya vergi daire ve no’su), e-mail, cep telefonu, vs gibi bilgilerinizi kontrol ederek doğru yazdığınıza emin olunuz. Ürün seri numaraları e-mail’inize gönderileceği için lütfen e-mail’inizin güvenli olduğuna, başkaları tarafından kullanılmadığına emin olunuz. E-mail’inize gönderilecek olan ürün seri numarasının başkası tarafından ele geçirilmesinden firmamız sorumlu değildir.

Sattığımız ürünlerin “yazılım” ürünleri olması sebebi ile garantileri tamamı ile üretici firmaların kendi belirledikleri koşullar dahilindedir.

Sattığımız ürünlerin hemen hemen hepsinin “deneme” sürümleri mevcuttur. Bu sebeple ürünleri dilediğiniz gibi üretici firmaların sitelerinden indirip, bilgisayarınıza yükleyip, test etme şansınız ve bu sayede işinize yarayıp, yaramayacağını değerlendirmeniz mümkündür. Bu sebeple, ürünleri sitemiz üzerinden satın aldıktan sonra “ürün iadesi” gerçekleştirememekteyiz.

Aşağıdaki linkte 6502 numaralı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tüm metnini bulabilirsiniz.

http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.6502.pdf

HALA SORUNUZ MU VAR? BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM