SALE -18%
1,593.19 
49.00 $

STOK:Var

1,593.19 
49.00 $

pure:EQ, basit bir pakette spektral dağıtım üzerinde kontrol sağlar; parçanızın tonunu ve karakterini yalnızca birkaç tıklamayla dönüştürür.

 • Yüksek kaliteli sonuçlar için otomatik parametrelendirme
 • Akıllı işleme ve girişe özel profiller
 • Denge kontrolü, stil seçici ve dinamik uyarlama
4,194.30 
129.00 $

STOK:Var

4,194.30 
129.00 $

Spektral maskeleme için akıllı çapraz kanal işleme
Ton dengesizliklerini otomatik olarak düzeltmek için AI filtresi
Dinamik EQ, miks profilleri, referans parça özelliği, otomatik kazanç ve daha fazlası

8,095.98 
249.00 $

STOK:Var

8,095.98 
249.00 $

İş akışınızı geliştirmek için ileri teknolojilerin tüm avantajlarından yararlanın. Bu pakette temel plug-in’ler’den smart:EQ 4, smart:comp 2 ve smart:limit bulunur. AI ile güçlendirilmiş, zorlu işleri hallederler ancak yine de size sonuçları özelleştirmeniz ve ayarlamanız için birçok seçenek sunarlar. Ayrıca, temiz arayüzleri ve yol gösterici özellikleriyle, işlemin etkisini yalnızca duymakla kalmayacak, aynı zamanda göreceksiniz.

14,598.78 
449.00 $

STOK:Var

14,598.78 
449.00 $

İçindekiler:

 • smart:limit, otomatik parametrelendirme, kapsamlı ses düzeyi izleme ve benzersiz bir ses şekillendirme araçları seti sunar. Ayrıca, eklenti, yayınlama için doğru ses düzeyini ve dinamiği bulmanıza interaktif olarak rehberlik eder.
 • smart:gate, sinyalde seçtiğiniz hedef kaynağa odaklanan zekice kaynak tespiti sunar. Geleneksel kapılarla karşılaştırıldığında, smart:gate sağlam sonuçlar sunar ve parametrelendirmeyi inanılmaz hızlı ve kolay hale getirir.
 • smart:reverb, her yankıyı sıfırdan oluşturur. Yankıyı giriş sinyalinin spektral ve zamansal özelliklerine özelleştirerek, tatsız rezonanslar veya çamurlu yankı kuyrukları gibi tipik sorunları baştan önler.
 • smart:EQ 3, ses materyalinizi analiz eder ve doğal bir tonal denge oluşturmak için özel bir filtre eğrisi üretir. Akıllı özellikleri, parçalarınızın ayrıntılarını ve netliğini artırır ve şeffaf karışımlar sağlar.
 • smart:comp 2, eşik, oran, atalet ve salıverme için en uygun ayarları tek bir tıklamayla önerirken, spektral sıkıştırma giriş sinyalinin tonal dengesini dinamik olarak gözlemler.
 • true:level, ses şiddeti ile dinamikler arasındaki etkileşimin benzersiz bir görselleştirmesini sunar, böylece bu özellikler arasındaki doğru dengeyi kolayca bulabilirsiniz. Anahtar okumaları – Ses Şiddeti (LUFS), Dinamikler (dB), Ses Şiddeti Aralığı (LU) ve gerçek tepe (dbTP) – hedef göstergeler tarafından desteklendiğinden, parçanızın değerlerinin seçtiğiniz referansın değerlerine yakın olup olmadığını hemen görebilirsiniz.
 • true:balance, karışımınızın spektral dağılımını ve mono uyumluluğunu analiz etme etrafında dönüyor. Gerçek zamanlı bir spektrum analizi ve zaman içinde ortalama spektrumu gösterir. Parçanızın dağılımını değerlendirmek için, dahil edilen tür referanslarını veya 8 referans parça yükleyebilirsiniz.
 • proximityEQ+, ses kaynaklarını yaklaştırmanıza, karışımınıza alan eklemenize ve kayıtlı oda akustiğinizi post prodüksiyonda optimize etmenize olanak tanır. Frekans seçici dereverb, sinyalin doğrudan ve dolaylı bileşenlerini hassas bir şekilde ayırmanıza olanak tanır.
 • entropyEQ+, sizi birbirinden izole edilen seçilmiş frekans aralıklarını manipüle etme araçları ile donatır. Darbe gürültülerini düzenleme sürecini kolaylaştırır ve size post prodüksiyon yaratıcılığının yeni bir dünyasını tanıtır.
11,347.38 
349.00 $

STOK:Var

11,347.38 
349.00 $

Hızlı ve verimli bir iş akışıyla ses kayıtlarınızı maksimum şeffaflıkla işleyin. İçerik bilincine sahip sınırlayıcı smart:limit, kaynağa uygun reverb smart:reverb, akıllı EQ smart:EQ 3, içerik bilincine sahip kapı smart:gate ve spektro-dinamik compressor smart:comp 2 ile tüm bunları sadece birkaç saniye içinde sonuçlar elde edin.

smart:limit otomatik parametreleme, kapsamlı ses düzeyi izleme ve benzersiz ses şekillendirme araçları sunar. Ayrıca, eklenti sizi yayınlama için doğru ses düzeyini ve dinamikleri bulmada etkileşimli olarak yönlendirir.

smart:gate, sinyalde seçtiğiniz hedef kaynağa odaklanan akıllı kaynak tespiti sunar. Geleneksel kapılarla karşılaştırıldığında, smart:gate sağlam sonuçlar sunar ve parametre ayarlama işlemini inanılmaz hızlı ve kolay hale getirir.

smart:EQ 3 ses materyalinizi analiz eder ve doğal bir tonal denge oluşturmak için özel bir filtre eğrisi üretir. Akıllı özellikleri, parçalarınızın detaylarını ve netliğini artırır ve şeffaf bir karışım sağlar.

smart:comp 2, tek bir tıklamayla eşik, oran, saldırı ve bırakma için en uygun ayarları önerirken, spektral sıkıştırma giriş sinyalinin tonal dengeini dinamik olarak takip eder.

smart:reverb, kaynak materyali analiz ederek her reverb’i sıfırdan oluşturur. Reverb’i giriş sinyalinin spektral ve zamansal karakteristiklerine uyacak şekilde özelleştirerek, rahatsız edici rezonanslar veya karışık reverb kuyrukları gibi tipik sorunlar baştan önlenir.

6,470.28 
199.00 $

STOK:Var

6,470.28 
199.00 $

Post prodüksiyonda harika sonuçlar sunan ve yaratıcı olanakları açan üç EQ: Akıllı eşitleyici smart:EQ 3, frekans seçici dereverb yetenekleri olan proximityEQ+ ve frekans seçici geçiş manipülatörü entropyEQ+.

smart:EQ 3, ses materyalinizi analiz eder ve doğal bir tonal denge oluşturmak için özel bir filtre eğrisi üretir. Akıllı özellikleri, parçalarınızın detaylarını ve netliğini artırır ve şeffaf karışımlar sağlar.

proximityEQ+, ses kaynaklarını yaklaştırmanıza, karışımınıza alan eklemenize ve kayıtlı oda akustiğinizi post prodüksiyonda optimize etmenize olanak tanır. Frekans seçici dereverb, sinyalin doğrudan ve dolaylı bileşenlerini hassas bir şekilde ayırmanıza olanak tanır.

entropyEQ+, seçilen frekans aralıklarını birbirinden izole etme araçlarıyla sizi donatır. Darbe gürültülerini düzenleme sürecini kolaylaştırır ve size post prodüksiyon yaratıcılığının yeni bir dünyasını tanıtır.

SALE -19%
4,194.30 
129.00 $

STOK:Var

4,194.30 
129.00 $

Stres, canlı ses mühendisleri için yabancı bir kavram değildir. Sık sık ses kontrolü ve kapsamlı bir hazırlık için çok az zaman kalmaktadır. Sürekli beklenmedik durumlarla karşılaşılır ve saniyeler içinde önemli kararlar alınmak zorundadır. sonible, canlı müziğin günlük rutininde daha rahat ve yaratıcı bir çalışma imkanı sunmak için smart:EQ live’ı geliştirdi. Bu adaptif eşitleyici, ses mühendislerine zorlu durumlarda bile güvenilir bir şekilde yardımcı olur ve kısa sürede dengeli, net bir ses sağlar.

SALE -21%
3,218.88 
99.00 $

STOK:Var

3,218.88 
99.00 $

 • entropy:EQ+, harmonik ve aharmonik ses bileşenleri arasında ayırma yeteneğine sahip bir eklentidir. Bu özellikle geçişlerin sonradan düzeltilmesini büyük ölçüde kolaylaştırır. Frekans seçici manipülasyon, bir parça içinde bile enstrüman vuruşlarını ayrı ayrı düzenleme olanağı sağlar. karmaşık enstrümantal parçalar için değil, insan sesinde de entropy:EQ+ pratik bir araçtır. Gürültülü ünsüzleri hızla yükseltir ve böylece vokal kayıtlarında veya röportajlarda konuşmanın anlaşılırlığını artırır.
SALE -21%
3,218.88 
99.00 $

STOK:Var

3,218.88 
99.00 $

 • proximity:EQ, her frekans aralığı için etkinleştirilebilen, direkt sesi ve yankıyı ayırır. Bu sayede mevcut bir kaydın doğal mekansal bileşenleri, daha sonra aşamalı ve frekans seçici bir şekilde manipüle edilebilir. Sesler daha belirgin hale gelir veya arka planda kayar. Olumsuz oda akustiği, mevcut kayıtlarda bile düzeltilir. proximity:EQ+ sadece düzeltmek için değil, aynı zamanda her ses tasarımcısı için güçlü bir eklentidir.
SALE -19%
4,194.30 
129.00 $

STOK:Var

4,194.30 
129.00 $

 • Bu plug-in, spektral dengeyi tamamen otomatik olarak ayarlayabilen üç devrim niteliğinde eşitlik konseptini bir araya getirerek, mekansal genişlik ve netlik ayarlamalarını sezgisel bir şekilde yapabilmenizi ve harmonik ve aharmonik bileşenleri kontrol edebilmenizi sağlıyor.
SALE -18%
1,593.19 
49.00 $

STOK:Var

1,593.19 
49.00 $

 • Hızlı ve kolay bir şekilde bir sinyalin frekans spektrumunu düzenlemek için sezgisel AI destekli bir EQ.
 • Yaratıcı iş akışını korumak için hızlı “Tek Tuş” işlemi.
 • Ana parametreleri uyarlamak için çeşitli tür tabanlı ön ayarlar arasından seçim yapma.
 • Plug-In Formatları (Mac): VST, AU, VST3, AAX
 • Plug-In Formatları (Windows): VST, VST3, AAX
 • Desteklenen Örnekleme Hızı: 44,1 – 192 kHz
 • Minimum Gereksinimler (PC): Win 10 (64Bit), en az 4 GB RAM, en az Intel DualCore i5, en az OpenGL Sürüm 3.2+
 • Minimum Gereksinimler (Mac): OSX 10.12+, en az 4 GB RAM, en az Intel DualCore i5, en az OpenGL Sürüm 3.2+
 • iLok gereksinimi yok – Makine tabanlı yetkilendirme veya kendi Sonible hesabınız aracılığıyla iLok üzerinden yetkilendirme.
SALE -19%
4,194.30 
129.00 $

STOK:Var

4,194.30 
129.00 $

 • Sadece saniyeler içinde tek izlerde spektral denge oluşturmak için smart:filter
 • Altı iz içeren bir grup içinde ses hiyerarşisi oluşturmak için çapraz kanal işleme
 • Daha tutarlı bir ses için smart:filter’ı dinamik uyum moduna geçirme seçeneği
 • Canlı EQ ve ses son işleme için minimum faz ve lineer faz filtreleme
 • Ses izlerini ayarlamak için 24 standart filtre
 • Kapsamlı M/S işleme, çoklu filtre tipleri ve akıllı durumlar
SALE -25%
5,852.52 
180.00 $

STOK:Var

5,852.52 
180.00 $

Gullfoss, ses sinyalinizin netliğini artırmak için ayarlarını her an akıllıca düzenleyen bir EQ plug-in’idir.

 • Monodan monoya veya stereodan stereoya işleme. Stereo işleme, M/S kanallarıyla uyumludur.
 • 16 kHz’den 384 kHz’e kadar desteklenen sample rate.
 • Gullfoss ve Gullfoss Master için yaklaşık 20 ms ve Gullfoss Live için 2 ms işlem gecikmesi.
 • Saniyede yaklaşık 1000 işitsel algı modeli güncellemesi.
 • Saniyede yaklaşık 300 ekolayzır güncellemesi.
 • Algıya duyarlı eşitleme ile etkinleştirilen yapaylık içermeyen işleme.
 • Algılanan ses yüksekliği ve dinamiklerin korunması.

 

 

 

 

27,272.73 
838.80 $

STOK:Var

27,272.73 
838.80 $

Mix & Master Bundle Advanced, birbiriyle konuşan en gelişmiş araçları kullanarak mix ve mastering’inizi tek, akıcı, birbirine bağlı bir iş akışına dönüştürür.

 

 

3,218.88 
99.00 $

STOK:Var

3,218.88 
99.00 $

Herhangi bir DAW ile kullanım için 16 adet çağdaş FX plug-in’inden oluşan bir koleksiyonla tanışın. En yeni algoritmaları ve kodlama tekniklerini kullanan plug-in’ler, son derece verimli bir pakette olağanüstü ses kalitesine sahip ve plug-in’lerin çok çeşitli bilgisayar sistemlerinde serbestçe kullanılmasına izin verir. DAW Essentials Collection ile yaratıcılığınızı güçlendirin.

7,764.34 
238.80 $

STOK:Var

7,764.34 
238.80 $

iZotope Elements Suite, tüm iZotope Elements ürünlerini birleştirir: RX’in temel ses onarımı, diyalog ve melodik vokaller için Nectar’ın akıllı işlemleri, Neutron’un fütüristik mixing teknolojisi ve Ozone’un endüstri standardı mastering operasyonları… Hepsi bir arada, daha uygun fiyata.

İçeriğindeki plug-in’leri;

SALE -20%
55,241.25 
1,699.00 $

STOK:Var

SALE -22%
2,243.46 
69.00 $

STOK:Var

2,243.46 
69.00 $

PSP RetroQ, PSP Audioware’in benzersiz ses karakteri ve düşük faz distorsiyonu ile müzikal bir EQ yaklaşımını sunar. Raf (shelf) filtreleri, kulağa harika gelen VintageWarmer’ın filtrelerine dayalıdır ve PSP RetroQ’nun orta menzilli filtresi, aynı dahili mimari kullanılarak tasarlanmıştır.

SALE -22%
2,243.46 
69.00 $

STOK:Var

2,243.46 
69.00 $

PSP NobleQ, pasif program EQ’larının özelliklerini çok çeşitli frekans ayarları ve genişletilmiş işlevsellikle birleştirir. Bu plug-in’i çok yönlü bir araç haline getirmek için, ayarlanabilir bir high pass filtresi ve high peak ve shelf filtrelerini Yükseltme (Boost) veya Zayıflatma (Attenuation) aşamalarına geçirme yeteneği gibi birkaç modern özellik eklendi.

SALE -20%
6,470.28 
199.00 $

STOK:Var

6,470.28 
199.00 $

 • Yüksek örnek hızlarında çalışma (192 kHz’e kadar)
 • PSP Audioware’in tescilli FAT modu
 • Her stereo kanalın bağımsız olarak işlenmesi ve kontrolü
 • Stereo ve Mid-Side işlemi
 • En zorlu uygulamalarda benzersiz doğruluk için Yüksek ve Maksimum çözünürlük modları
 • Birçok ayarlanabilir parametreye sahip üçüncü oktav gerçek zamanlı spektrum analizörü,
 • Saniyeler içinde doğru frekansı bulmak için frekans arama ve overtone arama iş akışı
 • Tepki grafiği için otomatik yakınlaştırma
 • EQ bantlarına solo özelliği