Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Prensiplerimiz

 • Kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Ancak yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kurumlar ile paylaşılabilir.
 • Kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek , istatistiksel ve pazarlama çalışmaları yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir.
 • blmuzik.com başka sitelere link verebilir. Link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir.
 • blmuzik.com, kullanıcılara ve kullanıcıların www.blmuzik.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez – Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
 • Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
 • blmuzik.com’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.blmuzik.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, blmuzik.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 • Üyelerimiz arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin (yukarıda-aşağıda) belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak kişisel veri kullanımı-işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilir, email grubundan çıkabilirler.
 • Sitemiz ile ilgili her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları blmuzik.com sitesine ve BL Müzik Sistemleri ve Bilgisayar Ürünleri Tic. Ltd. Şti şirketine aittir.

Şirketimiz yukarıdaki konularda ve Üyelerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce Siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan şartlarına tabidir.

Tüm bu konularda ek bilgi almak için Şirketimize danışabilirsiniz.

Üyelerimiz talep ve şikayetlerini şu iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilir.

Firma: BL Müzik Sistemleri ve Bilgisayar Ürünleri Tic. Ltd. Şti

Adres: Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. Kardeşler Apt. No:158/D

Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0212 700 1 888

Email: blmuzik@blmuzik.com

Güvenli Alışveriş

 • Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları’nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Bu bilgiler SSL sertifikası ile korunmaktadır.
 • Kredi kartı numarası, şifresi gibi bilgiler BL Müzik Sistemleri ve Bilgisayar Ürünleri Tic. Ltd. Şti tarafından görülmez ve kaydedilmez.
 • Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.