249.00 $

STOK:Var

249.00 $

İş akışınızı geliştirmek için ileri teknolojilerin tüm avantajlarından yararlanın. Bu pakette temel plug-in’ler’den smart:EQ 4, smart:comp 2 ve smart:limit bulunur. AI ile güçlendirilmiş, zorlu işleri hallederler ancak yine de size sonuçları özelleştirmeniz ve ayarlamanız için birçok seçenek sunarlar. Ayrıca, temiz arayüzleri ve yol gösterici özellikleriyle, işlemin etkisini yalnızca duymakla kalmayacak, aynı zamanda göreceksiniz.

99.00 $

STOK:Var

99.00 $

Ölçüm Paketi, true:balance ve true:level plug-in’lerini içerir. true:balance, parçanızın spektral dengesini hassas bir şekilde izlerken, true:level ses yüksekliği ve dinamiklerin birbirine etkileşimini gözlemlemenizi sağlar.

149.00 $

STOK:Var

149.00 $

pure:EQ, pure:limit, pure:comp ve pure:verb, smart plug-in serisinde kullanılan teknolojiler tarafından desteklenmektedir ve prodüktörler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu dört plug-in, dijital işleme düzeyinde ses geliştirmenin yanı sıra basitleştirilmiş bir kontrol seti sunar.

179.00 $

STOK:Var

179.00 $

Dinamik Şekillendirme için Potansiyelin Tümünü Kullanmanızı Sağlayan İki Yapay Zeka Tabanlı Plug-in.

 • smart:comp 2, temiz, dengeli sıkıştırma sonuçları sunar ve herhangi bir giriş sinyaline sadık kalır – tek bir enstrüman, enstrüman grupları veya tüm karışımlar üzerinde çalışıyor olmanız fark etmez. Sıkıştırıcının devrim niteliğindeki spektral işlemesi, şeffaflığı artırmak için sürekli olarak çalışan 2000 bant ile her zaman dinamik bir denge sağlar ve ayrıca smart:comp 2’nin dikkate değer susturma yeteneklerini sağlar.
 • smart:limit, endişesiz sınırlama ile ilgilidir: Akıllı işlemi, parçanızın ayrıntısını korur ve şeffaf, ödün verilmemiş bir sınırlama kalitesi sunar. Eklenti, sinyalinizi analiz eder ve karışımınızın nefes almasını sağlayan sınırlama parametrelerini bulur – hepsi sadece birkaç saniye içinde. Ayrıca, smart:comp 2, sizi akış platformlarının veya ses düzeyi standartlarının güvenli bölge gereksinimlerine ulaşma konusunda yönlendirecek ve etkileşimli Kalite Kontrol ipuçları aracılığıyla size geri bildirim sağlayacaktır.
499.00 $

STOK:Var

499.00 $

İçindekiler:

 • smart:limit, otomatik parametrelendirme, kapsamlı ses düzeyi izleme ve benzersiz bir ses şekillendirme araçları seti sunar. Ayrıca, eklenti, yayınlama için doğru ses düzeyini ve dinamiği bulmanıza interaktif olarak rehberlik eder.
 • smart:gate, sinyalde seçtiğiniz hedef kaynağa odaklanan zekice kaynak tespiti sunar. Geleneksel kapılarla karşılaştırıldığında, smart:gate sağlam sonuçlar sunar ve parametrelendirmeyi inanılmaz hızlı ve kolay hale getirir.
 • smart:reverb, her yankıyı sıfırdan oluşturur. Yankıyı giriş sinyalinin spektral ve zamansal özelliklerine özelleştirerek, tatsız rezonanslar veya çamurlu yankı kuyrukları gibi tipik sorunları baştan önler.
 • smart:EQ 3, ses materyalinizi analiz eder ve doğal bir tonal denge oluşturmak için özel bir filtre eğrisi üretir. Akıllı özellikleri, parçalarınızın ayrıntılarını ve netliğini artırır ve şeffaf karışımlar sağlar.
 • smart:comp 2, eşik, oran, atalet ve salıverme için en uygun ayarları tek bir tıklamayla önerirken, spektral sıkıştırma giriş sinyalinin tonal dengesini dinamik olarak gözlemler.
 • true:level, ses şiddeti ile dinamikler arasındaki etkileşimin benzersiz bir görselleştirmesini sunar, böylece bu özellikler arasındaki doğru dengeyi kolayca bulabilirsiniz. Anahtar okumaları – Ses Şiddeti (LUFS), Dinamikler (dB), Ses Şiddeti Aralığı (LU) ve gerçek tepe (dbTP) – hedef göstergeler tarafından desteklendiğinden, parçanızın değerlerinin seçtiğiniz referansın değerlerine yakın olup olmadığını hemen görebilirsiniz.
 • true:balance, karışımınızın spektral dağılımını ve mono uyumluluğunu analiz etme etrafında dönüyor. Gerçek zamanlı bir spektrum analizi ve zaman içinde ortalama spektrumu gösterir. Parçanızın dağılımını değerlendirmek için, dahil edilen tür referanslarını veya 8 referans parça yükleyebilirsiniz.
 • proximityEQ+, ses kaynaklarını yaklaştırmanıza, karışımınıza alan eklemenize ve kayıtlı oda akustiğinizi post prodüksiyonda optimize etmenize olanak tanır. Frekans seçici dereverb, sinyalin doğrudan ve dolaylı bileşenlerini hassas bir şekilde ayırmanıza olanak tanır.
 • entropyEQ+, sizi birbirinden izole edilen seçilmiş frekans aralıklarını manipüle etme araçları ile donatır. Darbe gürültülerini düzenleme sürecini kolaylaştırır ve size post prodüksiyon yaratıcılığının yeni bir dünyasını tanıtır.
399.00 $

STOK:Var

399.00 $

Hızlı ve verimli bir iş akışıyla ses kayıtlarınızı maksimum şeffaflıkla işleyin. İçerik bilincine sahip sınırlayıcı smart:limit, kaynağa uygun reverb smart:reverb, akıllı EQ smart:EQ 3, içerik bilincine sahip kapı smart:gate ve spektro-dinamik compressor smart:comp 2 ile tüm bunları sadece birkaç saniye içinde sonuçlar elde edin.

smart:limit otomatik parametreleme, kapsamlı ses düzeyi izleme ve benzersiz ses şekillendirme araçları sunar. Ayrıca, eklenti sizi yayınlama için doğru ses düzeyini ve dinamikleri bulmada etkileşimli olarak yönlendirir.

smart:gate, sinyalde seçtiğiniz hedef kaynağa odaklanan akıllı kaynak tespiti sunar. Geleneksel kapılarla karşılaştırıldığında, smart:gate sağlam sonuçlar sunar ve parametre ayarlama işlemini inanılmaz hızlı ve kolay hale getirir.

smart:EQ 3 ses materyalinizi analiz eder ve doğal bir tonal denge oluşturmak için özel bir filtre eğrisi üretir. Akıllı özellikleri, parçalarınızın detaylarını ve netliğini artırır ve şeffaf bir karışım sağlar.

smart:comp 2, tek bir tıklamayla eşik, oran, saldırı ve bırakma için en uygun ayarları önerirken, spektral sıkıştırma giriş sinyalinin tonal dengeini dinamik olarak takip eder.

smart:reverb, kaynak materyali analiz ederek her reverb’i sıfırdan oluşturur. Reverb’i giriş sinyalinin spektral ve zamansal karakteristiklerine uyacak şekilde özelleştirerek, rahatsız edici rezonanslar veya karışık reverb kuyrukları gibi tipik sorunlar baştan önlenir.

2,360.00 $

STOK:Var

2,360.00 $

RX Post Production Suite 7, gürültülü kayıtları iyileştirmek ve onarmak, diyalogları düzenlemek ve sesi mix’lemek için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. RX 10 Advanced, Dialogue Match, Insight 2, Symphony 3D ve Exponential Audio tarafından Stratus 3D reverblerin çığır açan yazılım sistemi ile hikâyelerinize hayat verin.

 

Crossgrade
2,398.80 $

STOK:Var

2,398.80 $

RX Post Production Suite 7, gürültülü kayıtları iyileştirmek ve onarmak, diyalogları düzenlemek ve mix yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Çığır açan yazılım çözümleriyle hikayelere hayat verin – RX 10 Advanced, Dialogue Match, Insight 2, Symphony 3D ve Exponential Audio tarafından Stratus 3D reverb ve daha fazlası bu pakette.

838.80 $

STOK:Var

838.80 $

Mix & Master Bundle Advanced, birbiriyle konuşan en gelişmiş araçları kullanarak mix ve mastering’inizi tek, akıcı, birbirine bağlı bir iş akışına dönüştürür.

 

 

SALE -20%
199.00 $

STOK:Var

199.00 $

PSP MixPack2  içindeki plug-in’ler:

 • PSP MixBass2
 • PSP MixTreble2
 • PSP MixSaturator2
 • PSP MixPressor2
 • PSP MixGate2
 • PSP MixSync

 

Standard
60.00 $

STOK:Var

60.00 $
 • Üstün Ses Kalitesi
 • İşleme Araçları, İşlem Zincirleri ve Plug-in’leri
 • Ses Restorasyonu
 • Çok Kanallı Düzenleme
 • Analiz Araçları
PREMIUM
200.00 $

STOK:Var

200.00 $
 • Üstün Ses Kalitesi
 • Spektral Düzenleme (yalnızca Premium Sürüm)
 • İşleme Araçları, İşlem Zincirleri ve Plug-in’leri
 • Ses Restorasyonu
 • Çok Kanallı Düzenleme
 • Analiz Araçları
SALE -17%
57.82 $

STOK:Var

57.82 $

75 adet plug-in: kompresörler, EQ’lar, enstrümanlar, efektler, stompbox’lar, reverb’ler, gitar amfileri ve çok daha fazlası…

179.00 $

STOK:Var

179.00 $

En iyi kayıt ve mix araçlarından bazılarına sahip olan Flux :: Essentials, proje stüdyonuz için kapsamlı bir pakette.

Bundle içindeki plug-in’ler:

– Epure V3 studio session
– Pure Compressor V3 studio session
– Pure Expander V3 studio session
– Bittersweet pro V3 studio session
– Pure Limiter V3 studio session
– Syrah V3 studio session
– IRCAM Verb Session V3
– Studio Session Analyzer

429.00 $

STOK:Var

429.00 $

Mastering Pack 1.1, mastering için en iyi dijital araçları sunar.

499.00 $

STOK:Var

499.00 $

IRCAM’de müzikle ilgili dijital sinyal işleme alanında yirmi yılı aşkın araştırmanın sonucuna dayanan stüdyo efektli yaratıcı bir araç kutusu.

899.00 $

STOK:Var

899.00 $

Kayıt, Mix, Remix, Mastering…

Büyük bir pakette tüm Flux :: plug-in’leri bir arada.

598.80 $

STOK:Var

598.80 $

1971’de, bir New York bodrum katında ilk adımları atılan Eventide Clockworks, dünyanın ilk stüdyo efekt işlemcisi olan Instant Phaser’ı ve profesyonel sesin ilk dijital cihazı olan Digital Delay Line’ı yaratarak ses endüstrisinde devrim yarattı. Sonraki on yıl boyunca Eventide, yeni ses işleme paradigmalarını sunmaya devam etti – dünyanın ilk Harmonizer®’ı, H910, ardından Omnipressor®, Instant Flanger, H949 ve SP2016. Bu eski efektleri doğru bir şekilde üretmek için titizlikle modellenen – H910 ve H949’un ikili sürümleriyle – Eventide Clockworks bundle, donanımın yeteneklerinin ötesinde ses ve DAW dostu özellikler de içerir.

 

2,998.80 $

STOK:Var

2,998.80 $

iZotope Everything Bundle’da iZotope’un eksiksiz plug-in cephaneliğini edinin ve kendinizi yaratmak, mix-mastering yapmak ve onarmak için ihtiyacınız olan tüm araçlarla donatın.

 

 

 • 1
 • 2