Kategoriler: , , Marka:

RePitch Standard ve VocaAlign Ultra Bundle

549.00 $


  • Dünyanın dört bir yanından Grammy ödüllü yapımcıların ve mühendislerin ödünsüz katkılarıyla geliştirilen RePitch, vokal perdesini ve zamanlama düzeltmesini her zamankinden daha hızlı, daha kolay ve daha şeffaf hale getiriyor.
  • Amiral gemisi Revoice Pro yazılımımızdan güç alan bir teknolojiye sahip olan ve yirmi yıl öncesine dayanan bir miras üzerine inşa edilen VocAlign Ultra, plug-in tabanlı vokal uyumunu benzersiz kontroller ve esneklikle yepyeni bir düzeye taşıyor.

Paylaş:
Karşılaştır

Paket İçeriğini İnceleyin

RePitch Standard ve VocaAlign Ultra Bundle(2 Ürün)

Doğal Vokal Perdesi Düzenleme Plug-in’i

Güçlü, kullanımı kolay ve son derece şeffaf olan RePitch, vokal perdesi düzenleme araçlarına yeni bir standart getiriyor. Vokal parçalarını anında herhangi bir ölçeğe oturtun veya saniyeler içinde adli perde, zamanlama veya titreşim değişiklikleri yapın. Hatta birden fazla vokal katmanını eşzamanlı olarak ayarlamak için RePitch’i VocAlign Ultra’ya bağlayarak saatlerce süren manuel çalışmadan tasarruf edebilirsiniz.

RePitch, sesin işlenmemiş veya değiştirilmemiş, mükemmel şekilde ayarlanmış vokalleri elde etme zorluğunu karşılıyor, böylece kusurlar ve kusurlar, performansın hissiyatından veya havasından ödün vermeden ortadan kaldırılabiliyor.

Synchro Arts’ın gelişmiş müzik notası algılama teknolojisiyle desteklenen RePitch’in anında otomatik perde düzeltmesi saniyeler içinde uygulanabilir ve ardından daha ayrıntılı düzenleme için ince ayar ve ince ayar için manuel araç paketini çalıştırmanız yeterlidir.

Tamamen benzersiz bir özellik olan RePitch, hizalama eklentisi VocAlign Ultra’ya bağlanmak için SynchroLink teknolojisini kullanır, böylece herhangi bir perde ve zamanlama değişikliği, gerçek zamanlı olarak saatlerce düzenlemeden tasarruf ederek anında birden fazla ikiye aktarılabilir.

Dünyanın dört bir yanından Grammy ödüllü yapımcıların ve mühendislerin ödünsüz katkılarıyla geliştirilen RePitch, vokal perdesini ve zamanlama düzeltmesini her zamankinden daha hızlı, daha kolay ve daha şeffaf hale getiriyor.

 

Zamanlamanızı Mükemmelleştirin ve Ton Uyumunuzu Sağlayın

Modern müzik prodüksiyonunda, vokallerinizden en iyi sonucu almak çok önemlidir ve zamanınız değerli olduğu için, size en az miktarda çalışmayla en yüksek kalitede sonuçları vermek için VocAlign Ultra yaratıldı. Amiral gemisi Revoice Pro yazılımımızdan güç alan bir teknolojiye sahip olan ve yirmi yıl öncesine dayanan bir miras üzerine inşa edilen VocAlign Ultra, plug-in tabanlı vokal uyumunu benzersiz kontroller ve esneklikle yepyeni bir düzeye taşıyor. Vokalleri elle düzenlemekle zaman kaybetmeyin, VocAlign Ultra ile iş akışınızı bugünden hızlandırın.


Plugin Adedi

1

Marka

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RePitch Standard ve VocaAlign Ultra Bundle” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir