Elevate Bundle (Paket)

238.80 $


  • Gerçek zamanlı olarak her filtre bandının kazancını, hızını ve geçişlerini analiz eder ve değiştirir.
  • Şu preset’leri içerir: APS Mastering, Matt Lange, Jeremy Lubsey, Eric Beam, ROCAsound, Chris Tabron ve John McCaig.
  • “Pompalama” ve nefes alma artefaktlarını ve algılanan distortion’ı büyük ölçüde azaltmak için her filtre bandı için attack, release ve look-ahead parametrelerini otomatik olarak uyarlar.
  • Mix’inizin ezilmesini önlemek için hızlı transient’ları korur veya vurgular.
  • Tüm miksajı etkilemeden davul, trampet ve zillerden gelen atakları korumak için kritik bantlardaki geçişleri manipüle eder.
  • Sesi iç kulağınız için doğal bir şekilde işleyerek Mel Ölçeğine dayalı doğrusal fazlı işitsel filtreler kullanır.
  • Sorunlu frekanslara odaklanmak, transient’ları ayarlamak veya kazancı değiştirmek için bir bandın (veya birkaç bandın) çıkışını solo yapın.
  • Limiter uygulanmış sinyali, aynı kazanç miktarına sahip limiter uygulanmamış sinyallerle karşılaştırmak için “Auto Output Level” (Otomatik Çıkış Seviyesi) özelliğini kullanın; böylece işlemenin sesiniz üzerindeki etkisini kolayca duyabilirsiniz.
  • Tonal dengeyi etkilemeden veya sinyalin “titrek” olmasına izin vermeden son çıktıyı aşırı hızlandırmak için “Spectral Clipper” kullanın. Daha agresif bir ses için idealdir.
  • Altı farklı ölçüm türü, çıkış sesinizin her yönüne göz kulak olmanızı sağlar.

Paylaş:
Karşılaştır

Bir Beyin ile Mastering Yapın

Elevate, şimdiye kadar oluşturulmuş en gelişmiş mastering plug-in’idir. Bu benzersiz çok bantlı limiter, insan kulağına özel modellenmiş bir EQ ve güçlü bir ses artırıcı, dinamik algısını korurken veya geliştirirken mixinizin ses seviyesini artıracaktır. Müziğinize gerçek zamanlı olarak yanıt veren akıllı, uyarlanabilir bir teknoloji kullanır; sadece en gürültülü değil, aynı zamanda en iyi sese sahip mastering işlemini uygulamanızı sağlar.

Newfangled Audio tarafından geliştirilen Elevate, ince dinamikleri korur ve mix’inizin ton dengesini iyileştirir. Uyarlanabilir limiter 26 frekans bandını analiz eder ve gerçek zamanlı olarak her bir bant için kazancı, hızı ve transient’ları değiştirir. Sonuç, ne kadar zorlarsanız zorlayın şeffaf ve doğal bir sestir.

Elevate, insan kulağından modellenen 26 kritik filtre bandı kullanır. Sesin kulak zarınıza nasıl çarptığı konusunda maksimum kontrol sağlamak için bantların her biri aralıklıdır. Eğriler ve solo bantlar çizerek kick veya trampet gibi belirli enstrümanları ortaya çıkarabilirsiniz.

Uyarlanabilir Teknoloji

Elevate, en iyi sesleri almanızı kolaylaştırmak için yapay zeka algoritmaları kullanır, ancak yine de istediğiniz kadar hassas kontrol için kokpite girebilirsiniz. Bu da size son limiter aşaması içindeki ton dengesi ve geçişler üzerinde kontrol sağlamayı içerir. Uyarlanabilir algoritmalar işitilebilir artefaktları azaltır ve ek kontroller size profesyonel sonuçlarla maksimum esneklik sağlar.

Marka

Plugin Adedi

3

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Elevate Bundle (Paket)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir