Spacecraft Granular Synth

3,224.23 
99.00 $


  • Multitouch uyumlu arayüz
  • Sample’ları doğrudan GUI’ye sürükleyip bırakın
  • Gelişmiş, daha yüksek doğruluk sağlayan granular motor DSP
  • 8 taneye kadar grain sayısı (CPU’ya bağlı)
  • 16 dakikaya kadar örnekleme süresi (RAM’e bağlı)

Paylaş:
Karşılaştır

KULLANIMI KOLAY, YİNE DE GÜÇLÜ

Delta-V Audio’nun son derece popüler iOS uygulaması masaüstüne geldi! SpaceCraft Granular Synth, anında tatmin sağlaması ve yaratıcı akışa ilham vermesiyle bilinir. İki paralel granular motor, grain frekansı / uzunluk kontrolü, sample konumu LFO, stereo reverb / filtre ve pitch / ring-modulation sağlar. Yenilikçi grain pitch sequencer, MIDI / MPE ve canlı örnekleme desteği daha fazla performans ve ifade derinliği sağlar.

ZARİF TEK SAYFA GUI

Odaklanmış GUI, yaratıcı ve etkileşimli bir deneyimi teşvik eder. Tek bir sayfa düzeninde sunulan özenle seçilmiş bileşenlerle, kullanıcı, zaman alan parametrelerin ve eşlemelerin yapılandırılmasına gerek kalmadan hızlı bir şekilde ses tasarımına dalabilir, her şey önünüzdedir. On beş renk teması seçeneğiyle reaktif görselleştirme, ilgi çekici bir görsel-işitsel deneyim sağlar.

YENİLİKÇİ GRANULAR MOTOR

“Grain pitch”, klasik granular efektler, dolgun sample katmanlama ve organik ritmik efektleri kapsayan geniş bir stil yelpazesine sahip benzersiz, arpejlenmiş bir nota / grain sequencer ızgarası tarafından kontrol edilir. 24’ün üzerinde ölçek, çok sayıda melodik olasılık sağlar. Grain kontrolü XY pediyle, parçalı akorlardan ve drone’lardan arpejlenmiş ritmik dizilere sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Marka

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Spacecraft Granular Synth” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir