RX Elements

322.23 
24.00 $


  • Spektral düzenleme özelliğine sahip bağımsız bir ses düzenleyicinin yanı sıra uğultu, tıklama ve istenmeyen arka plan gürültüsünü düzeltmek için dört temel, gerçek zamanlı gürültü azaltma modülü içerir. Repair Assistant, sesinizi analiz eder ve en yaygın sorunları hızla düzeltmek için çözümler sunar.
  • Bu versiyonda aşağıda belirtilen modüllerden bazıları mevcut değildir. RX 9 Advanced, RX Elements ve RX 9 Standard versiyonlarını karşılaştırmak için lütfen buraya tıklayın.

Paylaş:

Spektral düzenleme özelliğine sahip bağımsız bir ses düzenleyicinin yanı sıra uğultu, tıklama ve istenmeyen arka plan gürültüsünü düzeltmek için dört temel, gerçek zamanlı gürültü azaltma modülü içerir. Repair Assistant, sesinizi analiz eder ve en yaygın sorunları hızla düzeltmek için çözümler sunar.

Bu versiyonda aşağıda belirtilen modüllerden bazıları mevcut değildir. RX 9 Advanced, RX Elements ve RX 9 Standard versiyonlarını karşılaştırmak için lütfen buraya tıklayın.


RX uzun zamandır film, televizyon, müzik, podcast’ler, video oyunları, sample kütüphaneleri ve daha fazlası için ses onarım ve bakım paketi olmuştur. RX ile, her zamankinden daha kısa sürede daha fazlasını başarmanıza yardımcı olmak için yeni araçlar ekledik ve çok sevilen modüller geliştirdik.

 

Marka

Plugin Adedi

1

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“RX Elements” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir